RAYBAN
₹14,690.00
RB 3025 004/78
| Lens Size | 62 mm |
| Nose Bridge Length | 14 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Unisex |
| Material | Metal |
| Shape | Aviator |
| Front Colour | Gunmetal |
| Temple Colour | Gunmetal |
| Lens Colour | Blue & Grey Gradient |
| Style Tip | This shape goes well with all face shapes depending on the size of the eyewear. |
Be the first to review “RAYBAN” Cancel reply
Categories: RAYBAN, Sunglasses








Reviews
There are no reviews yet.