RAYBAN
₹13,290.00
RB R0101S 9202 3A
| Feature | Details |
|---|---|
| Gender | Men |
| Brand | Ray-Ban |
| Model Number | 0RBR0101S |
| Model Name | RB R0101S 9202/3A 3N |
| Polarized | No |
| Frame Size | 59 mm |
| Frame Material | Metal |
| Bridge Size | 11 mm |
| Vertical Size | 51 mm |
| Temple Size | 140 mm |
| Delivery Time | 5–7 Working Days |
| Warranty | 1 Year Warranty on Manufactu |
Be the first to review “RAYBAN” Cancel reply
Categories: Men, RAYBAN, Sunglasses








Reviews
There are no reviews yet.