PRADA
₹36,790.00
SPR16W 2AU 6S1
Sunglasses by Prada are manufactured on the basis of iconic themes like wanderer, ultravox and cinema. They help enhance the sensual, spirited or catlwalk mood of the people. These sunglasses set a quotient for standard and quality
| Feature | Details |
|---|---|
| Gender | Women |
| Brand | Prada |
| Model Number | SPR 16W 2AU-6S1 3N MILANO |
| Model Name | SPR 16W 2AU-6S1 3N MILANO |
| Polarized | No |
| Frame Size | 53 mm |
| Frame Material | Shell |
| Bridge Size | 20 mm |
| Vertical Size | 47.4 mm |
| Temple Size | 145 mm |
| Delivery Time | 5–7 Working Days |
| Warranty | 1 Year Warranty on Manufacturing Defect |
Be the first to review “PRADA” Cancel reply
Category: PRADA








Reviews
There are no reviews yet.