EMPORIO ARMANI
₹15,290.00
EA4115 5759 1W
| Feature | Details |
| —————— | ————————————————————————————– |
| Lens Size | 54 mm |
| Nose Bridge Length | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Gender | Unisex |
| Material | Acetate |
| Shape | Rectangle |
| Country of Origin | Italy |
| Front Colour | Matte Dark Blue |
| Temple Colour | Blue & Black |
| Lens Colour | Clear |
| Style Tip | Best suited for oval, round, or heart-shaped faces and complements most modern styles. |








Reviews
There are no reviews yet.