EMPORIO ARMANI
₹16,290.00
EA4235 61861W55
| Feature | Details |
| ————- | ————- |
| Frame Size | 55 mm |
| Bridge Size | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Material | Injected |
| Shape | Square |
| Front Color | Matte Brown |
| Lens Color | Clear Clip On |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
Be the first to review “EMPORIO ARMANI” Cancel reply
Category: EMPORIO ARMANI








Reviews
There are no reviews yet.