Calvin Klein CKJ25636I 035
₹11,350.00
| Attribute | Details |
|---|---|
| Model No. | CKJ25636I 035 |
| Lens Size | 50 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Frame Dimensions | 50-16-140 mm |
| Frame Color | Brown Marketing Theme Modern |
| Glass Color | External Treatments Clear Demo Lens |
| Frame Material | Acetate |
| Nose Bridge Length | 16 mm |
| Temple Color | Four Color Options Available |
| Face Type | Medium |
| Target Gender | Female |
Be the first to review “Calvin Klein CKJ25636I 035” Cancel reply
Categories: Eyeglasses, Women






Reviews
There are no reviews yet.