RAYBAN
₹7,690.00
RB3676i 004/3F
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3676I |
| Color | Black (002/71) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm (L) |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
Be the first to review “RAYBAN” Cancel reply
Categories: Men, RAYBAN, Sunglasses, Women








Reviews
There are no reviews yet.