RAYBAN
₹13,990.00
RB 3025 003/32
| Feature | Details |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Brand | Ray-Ban |
| Model Number | RB 3025 |
| Model Name | RB 3025 003/32 (IN242) AVIATOR |
| Polarized | No |
| Frame Size | 58 mm |
| Frame Material | Metal |
| Bridge Size | 0 mm |
| Vertical Size | 0 mm |
| Temple Size | Not Specified |
| Delivery Time | 5–7 Working Days |
| Warranty | 1 Year Warranty on Manufacturing Defect |
Be the first to review “RAYBAN” Cancel reply
Categories: Men, RAYBAN, Sunglasses, Women








Reviews
There are no reviews yet.