PRADA
₹30,590.00
SPS 51Z 1BC 06F
| Feature | Details |
|---|---|
| Gender | Men |
| Brand | Prada |
| Model Number | 0PS51ZS |
| Model Name | SPS 51Z 1BC-06F 3N |
| Polarized | No |
| Frame Size | 59 mm |
| Frame Material | Metal |
| Bridge Size | 14 mm |
| Vertical Size | 48 mm |
| Temple Size | 145 mm |
| Delivery Time | 5–7 Working Days |
| Warranty | 1 Year Warranty on Manufacturing Defect |
Be the first to review “PRADA” Cancel reply
Category: PRADA








Reviews
There are no reviews yet.