RAYBAN
₹8,790.00
RB3025 002 32
Rayban Unisex Sunglasses Protective Metal Aviator Black With Grey Standard Lenses
FRAME DESCRIPTION
| Feature | Details |
|---|---|
| Front Rim Material | Metal |
| Temple Material | Metal |
| Temple Colour | Black |
| Bridge Size | 14 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Total Width | 0 mm |
| Audience | Adults |
LENS DESCRIPTION
| Feature | Details |
|---|---|
| Lens Type | UV Protection |
| Lens Material | Mineral Glass |
| Lens Height | 50 mm |
| Lens Width | 58 mm |
| Lens Category | Cat. 2 |
| Transmission Rate | 33.3% |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
Be the first to review “RAYBAN” Cancel reply
Categories: Men, RAYBAN, Sunglasses, Uncategorized











Reviews
There are no reviews yet.